6 квітня народний депутат України Ігор Шурма подав депутатський запит до Генпрокурора Святослава Піскуна та Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо перевірки інформації стосовно здійснення незаконного виділення 7 га земельної ділянки у Сколівському районі Львівської області для будівництва дачі міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.
Про це Ігор Шурма повідомив сьогодні ІА „Контекст-медіа”.
„Я отримав інформацію про те, що в Сколівському районі, в одному з сіл, виділена, з порушенням українського законодавства, земельна ділянка площею 7 га, на якій є вирубка лісу, і на якій встановлено будиночок, який, нібито, є призначений для пана Луценка. Одночасно там будуються дачі і для інших посадовців, для вищого керівництва і парламентських фракцій і держави. Мною був даний запит на перевірку правдивості цієї інформації і вчора, як мені відомо, було спростування, що немає там ніякої дачі. Поки що офіційної відповіді немає”, ― зазначив Ігор Шурма.
„Кажуть, що за будівництво цього будиночку один з організаторів отримав одну з керівних посад в УМВСУ Львівщини. Інформація потребує перевірки”, ― додав він.