Нардеп Ігор Шурма вважає, що міністр охорони здоров‘я Михайло Поліщук у своїй діяльності надає перевагу політичним заявам, а не реальному реформуванню галузі охорони здоров’я.
„Розумію бажання і революційну доцільність реформи в галузі охорони здоров’я, але її треба починати не з кадрових змін, а з законодавчого врегулювання проблем охорони здоров’я. Без прийняття закону про загальнообов’язкове медичне страхування ніякого реформування охорони здоров’я не може бути”, ― сказав Ігор Шурма.
Ігор Шурма вважає, що заяви та дії міністра під час його перебування на Львівщині носили виключно політичний характер.
Нардеп Шурма висловив здивування фактом того, що на обговорення проблемних питань охорони здоров’я були запрошені нардепи Гудима та Кендзьор, які ніякого відношення до медицини не мають, а особисто його, члена профільного комітету ВРУ, запрошено на зустріч не було.
Ігор Шурма розцінює такими, що суперечать чинному законодавству та Конституції, заяви міністра Поліщука щодо можливого скасування певних спеціальностей у медичних навчальних закладах, інтернатур, а також бажання міністра „тотально перевести лікарів на сімейну медицину”.
Шурма зазначив, що вважає ці заяви міністра нелегітимними також з огляду на те, що Михайло Поліщук до цього часу не склав з себе повноважень народного депутата, що є порушенням Конституції.
Нардеп закликав всіх лікарів та студентів медичних навчальних закладів, які будуть мати проблеми з забезпеченням своїх конституційних прав: права на працю, права на вибір професії, на гідну оплату праці, до громадської приймальної ЛОО СДПУ(О).