Про це власкору «Вголосу» повідомили у громадській мережі ОПОРА.

Ігор Єремеєв балотується по одномандатному виборчому округу № 23 (смт Маневичі). Він є діючим народним депутатом і  перемагав по цьому окрузі у 2012 році.

У четвер, 2 жовтня, Ігор Єремеєв проводив агітаційну зустріч в Будинку культури села Покащів Ківерцівського району.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА відзняли на відео факт непрямого підкупу виборців. Під час зустрічі із кандидатом його помічники вручили кільком виборцям конверти із грошима. Ще частина виборців отримали грошові сертифікати від Волинського обласного благодійного фонду «Волинська родина». На кожному сертифікаті було зазначено «за підримки Ігоря Єремеєва». Сертифікати були на різні суми грошей.

До слова, Ігор Єремеєв є засновником цього благодійного фонду.

«Коли ми були минулого разу на зустрічі в селі Покащів, до нас зверталися з вашого садочка на встановлення 14 вікон. Ми сьогодні, благодійний фонд «Волинська родина», привезли вам сертифікат на 20 тисяч гривень на встановлення вікон. Приїдуть на наступному тижні заміряють і ми вам 14 вікон поставимо», – сказав Ігор Єремеєв.

За його словами, до фонду звертались також зі школи села Покащів, щоб їм зробили свердловину для проведення води.

«10 тисяч вистачить? Ну от. Все зробите. Ми сьогодні даємо вам сертифікат на 10 тисяч гривень», – промовив Ігор Єремеєв.

Також Ігор Єремеєв вручив сертифікат на 3 тисячі гривень покащівському поштовому відділенню. За ці гроші планують  вставити нові вхідні двері.

Окрім того, Ігор Єремеєв попросив передати по ковдрі двом сім’ям, де народилися хлопчик та дівчинка. Батьків дітей не було в залі. Також він передав матеріальну допомогу на лікування жінці з села Покащів.