Послухати парламентаря прийшло близько двохсот ходорівчан та понад сто мешканців Жидачева й навколишніх сіл, інформує прес-служба нардепа.

Парламентар зазначив: «Рік тому ви делегували мені повноваження представляти Стрийщину та Жидачівщину в найвищому законодавчому органі країни. Настав час підбити підсумки і окреслити план роботи на майбутнє». 

Олег Канівець зупинився на відкритості та публічності своєї роботи, зустрічах з громадами, зареєстрованих законопроектах. У Жидачеві, законопроект про надання статусу учасників бойових дій ветеранам ОУН, сивочолі націоналісти вітали оплесками. Щоб легше було зорієнтуватися людям поважного віку їм роздали «Вісник народного депутата» де детально розписано основні пункти роботи народного обранця.

Ходорівчани, які вже двічі виходили на мирні акції з перекриття траси М12, що у жахливому стані позитивно сприйняли законопроект Олега Канівця щодо удосконалення функціонування мережі автомобільних доріг України. Та все ж з недовірою ставляться до того, що його вдасться провести у парламенті. Також ставлячи питання народному депутату вони не до кінця розуміють обов’язки парламентаря й плутають з обов’язками міського голови чи керівників комунальних служб. Довелося Олегові Канівцю провести лікбез з прав і обов’язків міського чиновника та народного обранця. Не оминули й теми виходу Олега Канівця з фракції «Батьківщина».

У Жидачеві гостро стоїть питання з паперово-цилюльозним комбінатом. Раніше це підприємство було основним донором міської казни. Зі зміною власників, відбулося скорочення працівників, триває порізка обладнання є й інші порушення. Міський голова Володимир Левко разом з нардепом пояснював схвильованим городянам ситуацію. Олегу Канівецю мають передати колективне звернення з ґрунтовним викладенням проблеми, щоб він у правовому полі, як народний обранець, зумів розібратися у перипетіях на підприємстві.
На завершення Олег Канівець зазначив: «Єдине прошу: не будьте байдужими. Я готовий почути від вас критику і пропозиції, готовий підставити своє плече тим, хто потребує допомоги. Разом з вами я продовжуватиму втілювати у життя різні проекти, які зроблять кращим наше повсякдення і майбутнє».