Як інформує прес-служба нардепа, близько п’ятисот стриян прийшли до міського будинку культури, щоб поспілкуватися з парламентарем.

Усі вони отримали «Вісник народного депутата», де ґрунтовно описано його діяльність за рік. Олег Канівець, насамперед, розповів про основні напрямки роботи у ВРУ. Це його участь у пленарних засіданнях та у засіданнях бюджетного комітету, голосування з найважливіших питань, про запити оголошені з трибуни Верховної ради, 19 зареєстрованих законопроектів, 9 з яких підготовлені у співавторстві з іншими народними депутатами.Олег Канівець розповів про виконання своїх передвиборчих обіцянок.

За звітний період відбулося по 11 прийомів у Стрию, Жидачеві та Ходорові. Загалом парламентар прийняв 1374 особи. За результатами прийомів було направлено 1166 запитів та звернень. Робота Олега Канівця, як депутата тісно переплітається з Благодійним фондом «Добре серце». Про це також йшлося у звіті.

Друга половина зустрічі – це відповіді на запитання громадян. Присутні наголошували на недосконалості пенсійного законодавства, давали пропозиції щодо лобіювання питання заборони комуністичної партії в Україні, необхідності контролю за природними надрами, лісами. Торкалися питання співпраці з місцевими радами та необхідності встановлення відеоспостереження біля пам’ятників С. Бандері, Я. Стецьку, «Будителям».

Аналогічні зустрічі відбудуться у Жидачеві та Ходореві (28 жовтня), смт. Журавно і Гніздичів (29 жовтня).