Парламентар звітував про свою роботу у Верховній раді, відповідав на запитання присутніх та ділився своїм баченням щодо майбутнього України, інформує прес-служба нардепа.

Перед початком зустрічі демонструвався документальний фільм «Зима, що нас змінила» про Майдан та Героїв Небесної Сотні, який і задав певну тональність розмови. «Кожна районна і обласна ради, Кабінет Міністрів України, чиновники різних рангів мають переглядати фільм про Майдан хоча б раз на місяць, щоб не забували про події, які змінили кожного з нас зокрема, та Україну загалом. Щоб пам’ятали, якою ціною було скинуто попередню бандитську владу, і щоб кожен знав, що він служить народу», - наголосив Олег Канівець.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих Небесної Сотні, зокрема, Андрія Корчака та Юрія Дяковського зі Стрия, Романа Точина з Ходорівщини. «Поставив собі за мету клопотати про присвоєння звання Героя України посмертно нашим землякам, а Юрію Пекушу - стриянину, який 20 лютого 2014 року у Києві на Майдані отримав важкі поранення, переніс кілька операцій в Україні та Польщі й нині потребує тривалої реабілітації, присвоїли звання за життя», - заявив Олег Каніець.

Активними були й виборці, яких цікавило: коли нарешті приймуть рішення про заборону Комуністичної партії України; чому саме юнаків з західної України мобілізують на Схід; чи потрібен досі Майдан; як швидко закінчиться АТО; коли будуть виконані всі вимоги Майдану; як повернути Крим Україні, тощо.

Відповідаючи на кожне запитання Олег Канівець, зокрема, зазначив, що на даному етапі обов’язковим є проведення дострокових парламентських виборів за відкритими партійними списками.

«Лише так ми зможемо побудувати громадянське суспільство та повністю перезавантажити владу в нашій державі», – наголосив парламентар.

Після завершення зустрічі стрияни ще довго розмовляли з народним депутатом обговорюючи й ряд місцевих проблем серед яких найболючіше – це дозвіл на індивідуальне опалення, скаржилися на окремих чиновників, вносили свої пропозиції для впровадження енергозберігаючих технологій.