На своїй сторінці в «Facebook» нардеп написав, що частина грошей, відданих за житло – це його заощадження «як колишнього співвласника Української правди», крім цього в 2013-2014 роках він задекларував дохід – понад 100 тисяч доларів, а половина суми придбання – це «позика від засновника Української правди Олени Притули терміном на 10 років».

На це дружина засновника і першого головного редактора «Української правди» Георгія Гонгадзе Мирослава, відповіла Сергію Лещенку в коментарях: «Вибач Сергій, ти знаєш я тішуся за тебе, але хочу таки відмітити, що діти Георгія Гонгадзе не отримали навіть одної гривні від заснованого їхнім батьком проекту. Може як співвласник створиш протекторат мені перед Оленою, може хоч на оплату на навчання мені позичить на «10 років».

Що стосується іншої частини грошей на квартиру, то, як запевнив Лещенко, і тут не обійшлося без жінки: «Це гроші моєї улюбленої людини Anastasia Topolskaia, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року. Заробітки Насті дозволяють впевнено говорити про погашення боргу. Настя входить до числа найбільш високооплачуваних діджеїв у Східній Європі, виступаючи близько 200 разів на рік на чотирьох континентах».

У той же час столичні ріелтори сумніваються в правдивості озвученої вартості квартири нардепа Лещенка: квартири в цьому будинку продаються в середньому по 5 тисяч доларів за квадратний метр, тобто ціна нової житлоплощі «борця з корупцією» – не менше мільйона доларів.

У правдивості вказаної Лещенком ціни на квартиру засумнівався і громадський активіст Олександр Аронець. За його підрахунками квартира коштує не 7, 5 млн грн, а майже 13 млн грн.

 

Про покупку квартири в центрі Києва за 7,5 млн грн повідомив блогер Андрій Дзиндзя.

«Друзі, давайте всі разом привітаємо Сергія Лещенка з покупкою чергової квартири за 7,5 млн. Я сподіваюся, що для молодої закоханої пари досить майже 200 кв. метрів», - написав Дзиндзя і розмістив копію виписки з нотаріального реєстру.