Про це він сказав під час розгляду в парламенті законопроекту про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

«Мабуть, Янукович зараз сидить у Ростові й жалкує, що не протягнув питання про масову приватизацію державних підприємств ще за свого правління, адже законодавча ініціатива №1567 – це злочинний проект. Треба зупинити цю вакханалію», – сказав Левченко.

«Ми закликаємо парламент не голосувати за цю ініціативу. Бо зараз пропонують виключити з переліку державних підприємств, що не підлягають приватизації, близько тисячі держпідприємств, замість того, щоб використовувати кошти, які вони заробляють, для наповнення державного бюджету. Влада хоче віддати під приватизацію лісогосподарства, магістральні нафтопроводи, судноремонтні заводи, ювелірні заводи, спиртову галузь – усе хочуть продати! Водночас пенсії і зарплати вже скоротили. Це бандитський, злочинний проект уряду, і якщо тут, у сесійній залі, є нормальні народні депутати, які думають про країну, а не власну кишеню, закликаю їх вийти до трибуни і зупинити цю вакханалію!» – заявив Юрій Левченко.

Після його виступу семеро депутатів-«свободівців» заблокувало трибуну ВРУ, після чого в засіданні парламенту було оголошено перерву.