Про це повідомили в Державній пенітенціарній службі України, передає «УНІАН».

«Дійсно, сьогодні Лозинський був звільнений», - зазначили в ДПтСУ.

При цьому голова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький заперечує причетність його відомства до звільнення засудженого.

«Щодо звільнення цього засудженого повідомляю, що в основу рішення суду лягли висновки лікарів та експертів, яких залучив до справи суддя. Висновки медичної комісії пенітенціарної служби, які надавались суду раніше, не містили в собі даних, що давали б можливість суду звільнити засудженого від відбування покарання», - повідомив Старенький на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

У свою чергу в прокуратурі Київської області повідомили, що незгодні з рішенням суду і будуть подавати на нього апеляцію.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата Віктора Лозінського до 15 років позбавлення волі (починаючи з березня 2010 року) за вбивство мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника на полюванні.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозинському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.