Про це свідчить його повідомлення про втручання в здійснення правосуддя на сайті Вищої ради правосуддя, пишуть «Українські новини».

У відповідному документі зазначено, що 8 жовтня суддя розглядав клопотання начальника відділу Оболонського райуправління поліції про арешт підозрюваних у викраденні автомобілів. На розгляд справи з'явилися активісти і депутат Лінько.

«Під час розгляду вищевказаних клопотань у залі судових засідань перебувала група невідомих мені раніше молодих чоловіків (близько 20 осіб), серед яких був депутат від Радикальної партії, які заважали оголошувати рішення про застосування запобіжних заходів, голосно висловлювались, в тому числі висловлювали погрози насильством. Перешкоджали виходу із залу судових засідань мені і секретарю судових засідань», – каже суддя Родіонов.

Разом з тим, за словами судді, Лінько та активісти не реагували на вимогу припинити безлади.

«Під час цих подій народний депутат України плюнув мені в обличчя. Також ці особи спробували завдати тілесні ушкодження підозрюваним, які перебувають під вартою», – йдеться у повідомленні.

Судді та помічнику судді вдалося покинути зал засідань тільки за допомогою співробітників поліції.

До всього, Родіонов вказав, що в цей же день Лінько в засобах масової інформації розповсюдив інформацію про отримання суддею хабара 50 тисяч доларів за звільнення з-під арешту автовикрадачів.

З документа випливає, що суддя просить Вищу раду правосуддя і Генеральну прокуратуру відреагувати на вказану ситуацію.

 

«Вголос»