За цей час свободівець подав понад 60 депутатських звернень та 3 законопроекти, інформує прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

Звітуючи перед громадою, Юрій Михальчишин повідомив, що станом на сьогодні особисто зареєстрував 3 законопроекти: "Вони нададуть право місцевим радам самостійно визначати фінансову установу, яка здійснюватиме обслуговування місцевих бюджетів за доходами і видатками загального фонду місцевих бюджетів, що не враховують обсяги міжбюджетних трансфертів, та доходи і видатки спеціального фонду місцевих бюджетів. Разом з іншими депутатами-свободівцями ми розробили законопроекти, які передбачають покарання за дії, спрямовані проти державної української мови, за жорстоке поводження з тваринами та порушення правил їх утримання".

Також депутат-націоналіст розповів про звернення, які він ініціював, реагуючи на проблеми громади: "За звітній період я направив понад 60 депутатських звернень, реагуючи на проблеми львів'ян, які звернулися до мене на особистих прийомах. Вони різного характеру – починаючи від невиплати заробітної плати й закінчуючи самовільним будівництвом та рейдерським захопленням земельних ділянок. Загалом це ті справи, які правоохоронні органи мали би з'ясувати без втручання депутатів. Результатом цих звернень є скасування самовільного підвищення тарифу на гарячу воду ЛМКП Підголоско-410, що на вул. Чорновола, та перерахування мешканцям квартплати на суму 50 тис. грн. Тобто люди не оплачуватимуть ці рахунки, які їм незаконно намагалися нав'язати комунальники.

Окрім цього, я звернувся до Кабінету Міністрів України з депутатським запитом щодо стану львівських доріг, які мали відремонтувати до Євро-2012. Як виявилося, 2011–2012 років на ремонт доріг міста було передбачено 420 млн. грн., але уряд і досі не виплатив нашим львівським будівельним організаціям ще 150 млн. грн. Натомість донецьким компаніям, які займалися будівництвом нового терміналу у Львівському аеропорту (ціна за який була перевищена щонайменше в 3 рази), Кабмін одразу ж віддав все до останньої копієчки. Під час "години уряду" я поставив Азарову питання щодо цієї проблеми, але він вдав, що мене не розуміє",– зазначив народний депутат.

Також Юрій Михальчишин розповів про свою діяльність у межах Пустомитівського району Львівщини. "У селищі Оброшине Пустомитівського району місцевий багатій Залізний незаконно забудовує землі сільськогосподарського призначення площею 10 гектарів. Окрім цього, без дозволів на спецвикористання його підприємство щодня десятками кубометрів викачує артезіанську воду. Після звернень до Генеральної прокуратури та Інспекції архітектурно-будівельного контролю цьому горе-підприємцю нараховано 100 тис. грн. штрафу. Згідно з законом, ці кошти потраплять у місцевий бюджет, тобто до Пустомитівського району. Такий тип людей можна виховати одним способом – фінансовими покараннями. Сподіваюся, вони зрозуміли, що потрібно працювати в рамках чинного законодавства, а за його порушення обов'язково буде покарання", – зазначив свободівець.