Народний депутат України Олекса Гудима стверджує, що у нього є документальні докази корупційних дій найвищого керівництва міста Львова.
Про це Олекса Гудима заявив сьогодні на прес-конференції
Він зазначив, що в першу чергу це стосується підприємства з виробництва електричної та теплової енергії ТзОВ „Енергія”, співзасновником якого є ЛМКП „Львівтеплоенерго”.
„Згідно даних експертів, яким я довіряю, станом на час утворення того спільного підприємства, де доля міста була визначена у 20%, а доля засновника була визначена у 80%, на думку експертів, та частка мала бути рівною 50 на 50”, ― сказав Олекса Гудима.
Нардеп розповів, що Львівська міська влада виділила 6,265 млн. грн. на реконструкцію ТЕЦ-1, що, на його думку, мало би призвести до зміни умов старої угоди і перерозподілу часток. „Але батьки міста забули внести зміну до угоди про розподіл продукції, тобто міська влада здійснила емісію на суму 6 млн. грн. статутного майна Львівської ТЕЦ-1 „Львівтеплоенерго”, ― зазначив він.
Олекса Гудима також зауважив, що у відповідь на його депутатське звернення перший заступник міського голови Львова Василь Кравців пообіцяв, що на початку 2004 року буде розглянуто питання про внесення змін в установчий договір ТзОВ „Енергія” при розгляді результатів діяльності підприємства. Однак, за словами нардепа, цього зроблено не було.
Олекса Гудима вважає, що як мінімум на 10% перерозподіл мав змінитися на користь міста. На його думку, від несправедливого визначення частки місто зазнало втрат. Олекса Гудима вважає, що це елемент „очевидної корупції” серед найвищих посадових осіб у місті Львові.
„Я вимагаю реакції протягом двох тижнів. Можна сказати, що я ставлю ультиматум”, ― наголосив він.
За словами Олекси Гудими, за ці два тижні будуть призначені нові керівники силових структур у Львівській області.
„Але якщо буде добра воля засновників повернути все у легітимну площину і місту будуть повернуті всі суми, то для мене не буде великого інтересу звертатися до правоохоронних органів”, ― додав він.
Олекса Гудима також запевнив журналістів, що має документальні докази про створення інших підприємств, які засновані на 100-відсотковій комунальній власності міста Львова, а їх співзасновниками, за його словами, є найближчі члени сімей найвищих посадових осіб міста Львова. У цих підприємствах, за його словами, немає жодного відсотку долі для міста Львова.
При цьому народний депутат не назвав жодного прізвища, сказавши, що це не так важливо. „Я добиваюсь справедливості”, ― наголосив він.