Народний депутат України, голова ЛОО УНП Олекса Гудима вважає, що активність виборців є високою.
Про це він сьогодні повідомив „Контекст-медіа” особисто.
„Є необ’єктивна інформація інформагенцій, які подають різні дані. Як на мене, активність виборців є вищою, аніж у 1999 році. Але я побував на доброму десятку дільниць і бачив, як люди переживають. Найголовніше, що присутність людей є високою. Це не те, що ми спостерігали у другому турі у 1999 році, коли люди йшли сумні і голосували за менше зло”, ― зазначив народний депутат.
Олекса Гудима як учасник Мукачівських подій наголосив, що переживає, щоб справа не дійшла до масових провокацій на дільницях, але водночас висловив сподівання, що справа до цього не дійде.
На запитання, наскільки висока вірогідність оголошення результатів виборів недійсними, Олекса Гудима відповів: „Сьогодні ніхто не може сказати, який результат вже є в урнах. От коли вони будуть знати о 9 год, який результат, тоді можуть бути запущені найпідліші технології. Те, що ЦВК може бути проголошений подібний результат, як у Мукачево ― припускаю, але я б не хотів, щоб так сталося”.
Голова ЛОО УНП також зазначив, що у нього є претензії до комунальних служб через надмір агітації.
„Всі дерева в парках були обвішані лєнточками. Хоч лєнточки не мають написів, усі знають, чия то атрибутика., але юридично це не атрибутика жодного з кандидатів. Невже двірники мають лазити по деревах і це знімати чи хтось має звинувати котрусь із сторін, що вона займається незаконною агітацією?”, ― уточнив Олекса Гудима.