Народний депутат Олекса Гудима розцінив новопризначеного міністра ПЕК Сергія Плачкова як „непоганого господарника” та „не найкращого політика”.
„Професійні здібності міністра палива та енергетики України Сергія Плачкова можливо відповідають, інші — може не відповідають. Буде міністром чи буде політиком, а не тільки господарником. Як на мене, господарника в особі пана Плачкова знайшли непоганого, політика — не найкращого”, — зазначив Олекса Гудима.
Олекса Гудима мотивував свою оцінку тим, що зараз від кожного міністра буде вимагатися багато якостей.
„Багато людей, які могли бути призначені не були призначені, ніхто не робить з цього трагедії. Так що час покаже. Кожен з нас, як член команди, має і обов’язок і правовід сьогодні як і допомагати, так контролювати. Так що тяжка робота попереду. Знаєте, я колись пожартував, що Гудима співчуває майбутньому міністру палива та енергетики. Якщо ним буде Гудима, то йому співчуваю, бо працювати з Юлією Володимирівною прекрасно, але водночас дуже складно. А якщо ним не буде Гудима, то я йому вдвічі співчуваю. З одного боку він буде мати Тимошенко, а з другого боку, в парламенті він буде мати Гудиму. Просто буде дуже складна робота... Але час покаже. Справа не тільки в тому чи іншому міністрі. Багато знову призначених можуть не витримати того випробування владою. Я навіть в тому переконаний, що це є нормально”, — зазначив Олекса Гудима.
Як повідомляв "Вголос", УНП пропонувала кандидатуру Олекси Гудими на посаду міністра з питань ПЕК.