Керівник Львівського обласного штабу Ющенка, нардеп Петро Олійник висловився за впровадження громадського контролю за діяльністю влади. Про це він заявив у виступі 15 січня на вечір „З перемогою, Україно!”, який відбувся у Дрогобичі.
Петро Олійник зазначив, що у розумному сенсі, „Майдан повинен і далі працювати”. „Коли не працюватиме громадський контроль, то зламають голову й голові облдержадміністрації”, ― повідомляє прес-служба штабу.
Петро Олійник вважає, що введення громадського контролю є однією із передумов подолання корупції серед представників влади і її недопущення з боку представників нової влади.
„Нова влада, ― зазначив він, ― повинна провести нищівну боротьбу з корупцією. Ми повинні привести нову політичну еліту і досягти прозорості прийняття рішень новою владою”.
Петро Олійник застеріг, що „дешеві розбірки нагорі: чи на вулиці Банковій у Києві, чи на вулиці Винниченка у Львові – це остання агонія слабких людей”, ― зазначено у повідомленні.
Як повідомляло агентство, нардеп Олійник розглядається як один із претендентів на посаду голови Львівської облдержадміністрації.