Сьогодні керівник Львівської обласного штабу Ющенка, народний депутат Петро Олійник не виявив відкріпних посвідчень на складі друкарні ДПА у Львівській області „ДПА-Друк”, ― про це повідомила прес-служба ДПА у Львівській області.
Петро Олійник з власної ініціативи прийшов до податкової, щоб перевірити інформацію про те, що саме в її друкарні друкують відкріпні талони, ― роз’яснили „Контекст-медіа” у прес-службі ДПА у Львівській області.
Петро Олійник заявив працівникам прес-центру ДПА у Львівській області наступне: «До мене, як до народного депутата поступила інформація, що в друкарні Львівської обласної податкової друкуються відкріпні талони. Не буду говорити «незаконні» відкріпні талони, тому що відкріпні талони друкується тільки з дозволу Центральної виборчої комісії на Монетному дворі. Ми розуміємо, що зло і протизаконні дії треба робити так, щоб їх не допустити. Користуючись статусом народного депутата я терміново виїхав. Був я в приміщенні друкарні, на складі готової продукції. Я не переконаний, що це єдиний склад, але на тому складі я ніяких друкованих бюлетенів не бачив. Нормально мені дали можливість зайти. Одним словом усе було коректно з обох сторін». ― зазначено у повідомленні.
Як повідомляло агентство, сьогодні під час візиту Петра Олійника в ДПА у Львівській області поступило повідомлення про замінування приміщення. Всі працівники ДПА були евакуйовані. Вибухового пристрою не було знайдено.