Про це інформує власкор «Вголосу».

Як зазначено у зверненні, інформаційна безпека держави в умовах інформаційної війни проти України з боку Росії набула особливого значення.

Нині в північних районах Волині досі немає доступу до цифрового мовлення, тому що ДП «Український центр радіочастот» не хоче виділяти такі частоти для цих районів. Водночас там транслюють російські канали «Росія 24», «Росія 1», тоді як з українських каналів працюють лише три, а якість їхнього сигналу не завжди задовільна», – вказано у зверненні.

Депутат констатує, що після остаточного відключення аналогового мовлення з 2016 року значна частина області опиниться в інформаційному вакуумі і стане вразливою мішенню для проросійської ворожої пропаганди. Хоча на цей час є можливість встановити передавачі, щоб забезпечити покриття північних районів цифровим сигналом. Натомість у ДП «Український центр радіочастот» зволікають з виділенням частот для цього.

У зв'язку з цим народний депутат від ВО «Свобода» Олег Осуховський скерував депутатське звернення до директора ДП «Український центр радіочастот» з вимогою припинення трансляції російських каналів.