Як інформує прес-служба депутата Верховної ради України Ярослава Дубневича, у зверненні депутат відзначає, що йому стало відомо з відкритих засобів масової інформації що 18 січня 2013 року у приміщенні громадської приймальні народного депутата Ярослава Дубневича проводився обшук працівниками Служби Безпеки України із залученням сил спецпідрозділу «Альфа».

«З особистої розмови з Ярославом Дубневичем мені стало відомо, що обшук проводився під керівництвом слідчого Головного управління СБУ майора юстиції Ю. Вінтоненка. Ярослав Дубневич зазначив, що на його запевнення та документальні підтвердження, що приміщення, в яких проводиться обшук, не належать ні на правах власності, ні на правах оренди підприємству, вказаному у постанові про обшук, а використовуються в якості службових приміщень для виконання ним обов’язків Народного депутата України, представники СБУ та спецпідрозділу «Альфа» жодним чином не відреагували», – зазначено в документі.

У своєму зверненні народний депутат Олег Канівець наголошує, що дана подія набула широкого суспільного резонансу та розцінюється громадськістю як тиск і переслідування представників опозиції. Тому надзвичайно важливим є швидке реагування на порушення законних прав депутата Я. Дубневича.

Відтак, Олег Канівець звертається до Генерального прокурора України провести належну перевірку викладених у зверненні відомостей щодо незаконного проникнення працівників СБУ та спецпідрозділу «Альфа» до громадської приймальні народного депутата Ярослава Дубневича та вжити, у разі їх підтвердження, належних заходів, передбачених законодавством. Також, обранець вимагає за результатами проведеної перевірки забезпечити притягнення до відповідальності винних осіб.

Окрім цього, народний депутат вимагає в голови Служби Безпеки України надати інформацію про причини проникнення працівників СБУ до громадської приймальні Ярослава Дубневича та документально підтвердити правомірність дій своїх підлеглих.