Відомий підприємець та народний депутат України очолив виборчий штаб Партії регіонів на Львівщині.

Для багатьох Ваше призначення стало несподіваним і навіть загадковим. Навіщо це Писарчуку?

Ваша правда, мені особисто це додасть негативу, тому що стану об’єктом дискредитації. А вмінню обливати людей брудом у нас може “повчитися” вся Європа. Але суть не в тому. Є інший бік. Не хотілося би брати високу ноту, але Партія регіонів утвердилася на політичній карті України і є лідером серед тих політичних сил, що мають останніми роками найвищі рейтинги довіри українців. Звичайно, у цій партії святих нема, проте на Галичині її образ спотворено й деморалізовано, тому вважаю своїм завданням доносити правду своїм землякам. Вважаю, вкрай небезпечним для єдності держави те, що в нас політики нав’язують думку, що це партія бандитів, в той час як 90 відсотків жителів Донбасу довіряють і голосують за регіоналів. Про інші політичні сили можна сказати не менше, що там вистачає і хабарників, і казнокрадів...

Я дуже сподіваюся, що після виборів це могло б припинитися, що настане примирення українців, політиків, і ми почнемо дружно працювати для людей.

Чому змінилась верхівка у представництві партії регіонів на Львівщині? Чому тепер Писарчук займатиметься виборами, а не Радзієвський?

А чому Олексій Васильович не буде займатися виборами? Буде. Тільки функції буде поділено. Як саме – покаже час, але працювати будемо.

Чи вже сформовано штаб?

Тільки на стадії формування. Стараємося, щоби у ньому було якомога менше заробітчан, а якнайбільше людей, які прагнуть змінити ситуацію на краще. Адже, як би часто не змінювались прем’єр-міністри, про те якщо не оновити владу у нашому регіоні на Львівщині, коли одні і ті ж особи роками залишатимуться на одних і тих же посадах, використовуватимуть людей на виборах, а дбатимуть тільки про всій добробут, то нічого доброго не буде.

То ж яка ваша стратегія?

Мирна. Основне, щоб ці вибори були чесними, і щоб після них не було кримінальних справ як на Сході, так і на Заході. Люди мусять усвідомити, що чесну владу можуть дати тільки чесні вибори. Будемо докладати зусиль, щоб вибори були толерантними, без насильства та пошуку ворогів.

Якого результату сподіваєтесь на Львівщині?

На перемогу. Не обов’язково партії регіонів, а на перемогу здорового глузду, правди над брехнею, перемогу України. Як сказав Віктор Янукович: нам не потрібна перемога за будь-яку ціну, нам усім потрібна єдина, стабільна і процвітаюча Україна. Заради цього варто жити.