Про це повідомляє прес-служба Петра Писарчука.

Відкриття єдиного у Львові музею, присвяченого жіночому героїзму під час національно-визвольних змагань, стало можливим завдяки фінансовій підтримці народного депутата України, кандидата на посаду міського голови Львова Петра Писарчука.

Зокрема, за кошти Петра Писарчука було повністю облаштовано приміщення, у якому розмістили експозицію музею: проведено капітальний ремонт, заміну вікон і дверей тощо.

Експозиції музею, присвячені Ользі Бесараб, українкам у визвольній боротьбі за незалежність, зв’язковим ОУН-УПА та полеглим за волю України героїням, підготували учні правничої гімназії під керівництвом професора Ярослава Ляльки. Він наголосив, що Україну треба любити не тільки до глибини серця, але й своїми справами. «Саме такою людиною, що любить Україну, є Петро Писарчук, завдяки якому стало можливим створення музею», - наголосив під час відкриття музею професор Ярослав Лялька.

Оскільки експозиції, представлені у музеї, є унікальними для Львова, то заплановано, що найближчим часом їх оглянуть учні усіх львівських шкіл. Залучення молоді до поглибленого вивчення історичної спадщини та формування поваги до українських жінок-героїнь – є основними завдання новоствореного музею.

«Ви не уявляєте, яку добру справу Ви зробили, і як мало таких справ робиться у Львові. Ми всі у великому боргу перед цими жінками, які боролися за незалежність», - наголосив Петро Писарчук під час виступу у правничій гімназії.