ЛЬВІВ, 3 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Екс-генпрокурор України, народний депутат України, член фракції Партії регіонів, №31 у списку кандидатів в нардепи від Партії регіонів Святослав Піскун виступає проти позиції Партії регіонів щодо скасування депутатської недоторканості.

Про це він заявив на прес-конференції у Львові сьогодні.

«Я категорично проти цього», — сказав Піскун, відповідаючи на питання про його ставлення до ініціативи Партії регіонів скасувати депутатську недоторканість вже завтра на засіданні ВРУ.

За його словами, якби не було депутатської недоторканості, то ні Юлія Тимошенко, ні Віктор Ющенко не обіймали б ті посади, які зараз обіймають, а разом з іншими сиділи би по тюрмах.

«Вони змогли добитися влади тільки тому, що мали депутатську недоторканість», — підкреслив Піскун.

Тепер же, за словами нардепа, БНУНС агітує за скасування депутатської недоторканості, бо боїться втратити владу.

На думку Піскуна, після скасування депутатської недоторканості почнуться політичні переслідування. За його словами, для цього у президента є непідзвітна нікому Служба безпеки України.

Екс-генпрокурор зазначив, що ініціатива скасування депутатської недоторканості є виключно піар-акцією.

«Депутатська недоторканість – це символ демократичної держави», — наголосив Піскун.

Нагадаємо, що завтра відбудеться засідання Верховної Ради, на якому з ініціативи Партії регіонів планується скасувати положення про депутатську недоторканість. З гаслом скасування депутатської недоторканості виступили раніше блок «НУ-НС». У завтрашній сесії ВРУ його представники участі брати не будуть, оскільки вважають ВРУ нелегітимною.