Нардеп Тарас Стецьків не збирається покидати своїх виборців напризволяще. Про це він особисто повідомив „Вголос”.
„В якій формі це буде: чи я залишуся народним депутатом, чи продовжу опікуватися проблемами львів’ян на громадських засадах, але я не збираюся кидати своїх виборців і Львів”,― сказав Тарас Стецьків.
Що ж до можливості складання з себе повноважень народного депутата у зв’язку із можливим призначенням на посаду президента Національної телерадіокомпанії, то Тарас Стецьків зазначив, що буде діяти відповідно до закону і політичної ситуації.
„Я буду діяти відповідно до закону і відповідно до ситуації. Це рішення залежатиме від кількох факторів. По-перше, чи буде прийнятий закон про довибори нардепів, по-друге, від політичної доцільності”.
Тарас Стецьків повідомив, що завтра, 24 лютого, він матиме зустріч з президентом Ющенком, під час якої також планує торкнутися питання про доцільність збереження чи складання із себе повноважень народного депутата.
Як повідомляв "Вголос", голова Львівської обласної організації політичної партії „Наша Україна” Тарас Стецьків 2002 року був обраний народним депутатом по 118 в.о. м. Львова від блоку „Наша Україна”.
22 лютого президент Ющенко повідомив у Брюсселі про позитивне вирішення питання про призначення Тараса Стецьківа на посаду президента НТРК.