Нардеп Тарас Стецьків висловив припущення, що призначення Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра відбулося взамін на її згоду не робити власний політичний проект. Про це він заявив „Контекст-медіа” особисто.
„Ситуація після призначення Юлії Тимошенко на пораду прем’єр-міністра дійсно помінялася, оскільки реально ще за день до того була інша ситуація. Я думаю, що ситуація помінялася з точки партійного будівництва в тому, що призначення Тимошенко відбулося взамін за її згоду не робити власний політичний проект”, ― сказав Тарас Стецьків.
Тарас Стецьків висловив припущення, що на парламентських виборах 2006 року може бути висунутий єдиний список у формі коаліції „НУ” і БЮТ.
„Швидше всього на парламентських виборах 2006 року може бути висунутий єдиний список у формі коаліції „НУ” і БЮТ. Мова швидше за все не йде про єдину партію, а про те, що суспільству 2006 року буде запропоновано єдиний список коаліції з партій, які зараз входять в „НУ” і партій, які входять в БЮТ. Яка там буде конфігурація, хто буде лідером блоку ― це зараз складно сказати”. ― сказав Тарас Стецьків.
Тарас Стецьків зазначив. що вірогідність створення пропрезидентської партії сьогодні стала меншою, хоча потреба в ній сьогодні ще не відпала.
„На сьогодні, я вважаю, що питання про створення партії не відпало. Але конфігурація дещо змінилася. Ймовірність же створення партії є меншою. Але є так само і інший варіант. Якщо НРУ входить в коаліцію, то це означає, що УНП і БЮТ мусять йти окремо, бо Ю.Костенко заявив, що він не увійде в єдину партію. А тоді НРУ,ПРП-НУ і ряд інших партій об’єднуються в одну велику партію. Поки що виглядає так”, ― припускає тарас Стецьків.
Нардеп також зазначив, що підписи під Декларацією про створення народної партії „наша Україна” реально ще нічого не означають.
„Всі підписуються під декларацією про створення єдиної партії. Всі визнають, що її створювати треба, однак це ще нічого не означає”. ― сказав він.
21 січня президент Ющенко звернувся до своїх прихильників з декларацією про створення народної партії „Наша Україна”.
24 січня президент Ющенко призначив лідера БЮТ Юлю Тимошенко виконуючим обов’язки прем’єр-міністра України.