Про це політик написав у своєму Facebook.

«Можновладці перейшли межу народного терпіння. У відповідь на свавілля влади селяни приступають до виготовлення серії пам'ятників із кізяку. Дуже високоякісного, переважно коров'ячого та кінського, з невеликим домішком свинячого - для аромату», - пише Корнацький.

Перший пам'ятник нардеп обіцяв міністрові юстиції Павлові Петренку.

«1 серпня 2018 року селяни й фермери, що 27 січня 2018 року заснували політичну партію «Рух вільних селян» (цю партію планує очолити сам БППшник Корнацький, - ред.), у зв'язку із незаконною відмовою в державній реєстрації партії, провели під Мінюстом попереджувальну Акцію протесту. Петренку принесли великого хабара в «селянській валюті» - двадцять мішків перегною, - і дали два тиждні на розгляд скарги, скасування незаконного рішення про відмову в державній реєстрації партії та її реєстрацію.

Термін спливає 15 серпня, будь-яких дій із припинення свавілля нема. Нема поки що і належної реакції з боку Президента, як гаранта додержання Конституції України, до якого направлено вже 4 (чотири !) звернення щодо грубого порушення Конституції», - каже нардеп.

«Хто думає, що ми помітингуємо й розійдемося, той помиляється, - запевняє Корнацький. - Ми не припинимо публічні Акції доти, доки не буде зареєстровано нашу партію, і будемо тільки посилювати їх».

За словами нардепа від президентської політ сили, кількість учасників зростатиме в геометричній прогресії:

«Наступна Акція буде на Банковій, крім реєстрації «РВС» будемо вимагати негайного знесення «стіни Порошенка», яким Президент відгородився від народу. Ця Акція буде тривати до тих пір, поки наші вимоги не будуть виконані. Навіть злодіїв при законі ми змусимо дотримуватися закону. Якщо вони так ставляться до народу і його конституційних прав, то ми їх, за народним висловом, з лайном змішаємо - бо на інше вони не заслуговують».

Також нардеп описав, який вигляд матиме майбутній монумент Петренку із перегною.

«Варіантів багато. Найпростіший - це просто велика купа кізяку з обличчям Петренка. 
Також це може якась потвора з кізяку, теж з обличчям Петренка. Але є одна істотна умова: зверху на пам'ятнику Петренку обов'язково має бути б'юст або портрет Яценюка. Можливо, також Турчинова.

Петренко - ставленик і маріонетка угрупування політичних аферистів під назвою «Народний Фронт», тому з першого погляду на інсталяцію кожному має бути ясно, що Петренко - під Яценюком, а всі вони разом - повне лайно.

Кізякові монументи можновладцям, які плюють на Конституцію, доречно буде встановлювати на Площі Конституції. Приберемо, коли Основний Закон поважатимуть.

Якщо вищі можновладці нас і тепер не почують, почнемо акцію «Ні дня без пам'ятника гнобителям народу!» - «лайнопам'ятник» отримає кожен із них», - заявив нардеп від БПП.

 

Нагадаємо, 1 серпня учасники акції протесту на чолі з нардепом від БПП Корнацьким вимагали від Мін’юсту зареєструвати нову партію «Рух вільних селян». Тоді Петренку на ганок принесли мішки з перегноєм.