Про це власкору Вголосу у Луцьку повідомив один з очевидців такого заходу.

Джерело зокрема розповіло: «Спочатку, приблизно за місяць до цього, по домівках ходили люди і цікавилися думкою громадян: хто не проти підтримати Катерину Ващук на майбутніх на виборах. Охочих – записували. Потім людей, які висловили свою готовність проголосувати за народного депутата, повідомили про зустріч з Катериною Ващук, яка і відбулася 13 липня у приміщенні клубу (будинку культури) села Милуші Луцького району. На ній була присутня і Катерина Ващук. Вона сама брала безпосередню участь у роздачі 200 гривень і закликала людей підтримати її на виборах. Цікаво, що на зустрічі з народним депутатом були громадяни, яких не внесли у список підтримки. Грошей вони не отримали. Всього по 200 гривень одержали близько 20-ти селян».

Як зазначило джерело, такі зустрічі з селянами Катерина Ващук проводить під вивіскою «підтримки сільського господарства».

Додамо, що нардеп Катерина Ващук була в числі 248 народних депутатів, чия картка підтримала у другому читанні закон Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики».