ЛЬВІВ, 1 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Народний депутат України від Партії регіонів Олександр Касянюк вважає політичним вандалізмом демонтаж пам’ятника радянським воїнам-танкістам у Червонограді.

Про це він заявив у коментарі сайту Донецького обласного відділення Партії регіонів.

«Цей вчинок місцевої влади, на мою думку, є яскравим зразком політичної підлоти і ницості. Він ганьбить Україну в очах європейського співтовариства. По суті, дається сигнал про початок масштабної кампанії по знищенню залишків героїчного минулого нашого народу по всій Західній Україні», — вважає народний депутат.

На думку А. Касянюка, той факт, що демонтаж пам'ятника відбувся саме зараз, на початку виборчої кампанії, свідчить його про політичний підтекст.

«Але якщо «оранжеві» починають свою виборчу кампанію на Галичині із демонтажу пам'ятника, то як тоді можна оцінити рівень передвиборного креативу «Нашої України» і БЮТ? Замість того, щоб запропонувати людям якісь нові ідеї, проекти по відновленню, скажімо, занапащеного аграрного сектора Львівщини, вони просто знищують нашу історичну спадщину і, ймовірно, дуже цим пишаються», — зазначив народний депутат.

Як повідомлялося, нещодавно Червоноградська міська рада прийняла рішення про демонтаж пам’ятника радянським воїнам-танкістам через його незадовільний технічний стан, а на його місці планує облаштувати дитячий майданчик.