Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

До Ірини Сех звернулося керівництво Всеукраїнської громадської організації «Національний екологічний центр України»  (НЕЦУ) щодо збереження природного комплексу Біличанський ліс.

«Протягом останніх років головною природоохоронною темою в Києві є конфлікт навколо Біличанського лісу – лісового масиву на заході Києва, – йдеться в листі НЕЦУ. – Селище Коцюбинське, що адміністративно належить до Київської області, самостійно затвердило ще не погоджений з ніким генеральний план, згідно з яким до складу селища включено 4500 га території Біличанського лісу, і вже почало видавати земельні акти на цю територію».

Попри неодноразові звернення в органи влади, судові позови, ситуація не змінилася. Активісти-екологи вважають, що зберегти унікальний ліс можна, надавши йому статусу національного природного парку.

Як йдеться у депутатському зверненні Ірини Сех, на засіданні Кабінету Міністрів України 14 листопада 2012 року було схвалено проект Указу Президента «Про зміну меж Національного природного парку «Голосіївський», до складу якого мав бути включений Біличанський ліс. Народний депутат просить міністерство розглянути звернення щодо надання комплексу природно-заповідного статусу.