Про це йдеться у депутатському зверненні на ім’я голови Державної міграційної служби М. Ковальчука. У зверненні депутат вказує, що до нього надходять звернення громадян, в яких вони скаржаться на роботу Державної міграційної служби та посадових осіб, відповідальних за надання цієї важливої соціальної послуги, повідомила прес-служба нардепа.

У зверненні зокрема сказано: «З 1 січня 2013 року житлово-експлуатаційними конторами така послуга громадянам вже не надається, а територіальні підрозділи Державної міграційної служби не розпочали її виконувати, як це передбачено законодавством. Відповідно, заявники не мають змоги отримати довідки про склад сім’ї, необхідні для отримання соціальних виплат. Таким чином, порушуються конституційні права громадян, зокрема право на отримання належної соціальної допомоги. Протягом лічених днів ця проблема набула широкого розголосу в засобах масової інформації і викликала значне невдоволення громадськості Львівщини».

     У Королевської шукають, хто видаватиме довідки про склад сім'ї

Депутат звернувся до голови Державної міграційної служби з вимогою вжити невідкладних заходів для виправлення даної ситуації та забезпечити громадянам їх право у встановлені Законом терміни отримувати документи, в першу чергу довідки про склад сім'ї, необхідні для отримання належних їм соціальних виплат.

   Львівські ЖЕКи видаватимуть довідку про склад сім’ї до 1 лютого

Нагадаємо, з початку 2013 року набув чинності Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні». Відповідно до цього Закону та наказу Міністерства внутрішніх справ від 22.11.2012 № 1077 «Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів», на Державну міграційну службу покладено обов’язок видачі громадянам ряду документів, зокрема довідок про склад сім’ї.