Він просить міністра офіційно спростувати в ЗМІ висловлювання, яке спотворено опублікувала польська «Жечпосполіта», повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Як зазначає в своєму депутатському зверненні Олег Панькевич, в матеріалі газети «Жечпосполіта» під заголовком «Польща та Україна про спільне відзначення Волинської річниці» від 5.02.2013 подано як цитату глави українського МЗС Леоніда Кожари таку фразу: «Польща та Україна спільно готуються до відзначення 70-ї річниці волинського злочину – поінформував шеф української дипломатії Леонід Кожара». З огляду на це народний депутат просить міністра офіційно спростувати у ЗМІ це повідомлення як недостовірне і спотворене.

Окрім цього, депутат просить надати для ознайомлення у повному обсязі рішення стосовно підготовки пам’ятних заходів щодо 70-ї річниці подій на Волині, які обговорюватимуться 27 лютого 2013 року у Варшаві на V засіданні Ради МЗС України та Польщі.

Олег Панькевич також звертається до міністра з проханням надати йому можливість брати участь в діяльності робочих груп або інших спеціально створених органів з напрацювання Спільної заяви парламентів обох держав стосовно 70-х роковин Волинських подій.