Народний депутат, голова ЛКО НРУ Ярослав Кендзьор голосував у Львові за відкріпним талоном і віддав свій голос за Віктора Ющенка.
Він визнав, що на Львівщині спостерігається висока активність виборців, оскільки на виборчих дільницях уже сформувалися черги.
Найбільша проблема на ДВК, вважає Ярослав Кендзьор, ― із списками виборців.
„Сьогодні на кожній дільниці ми можемо спостерігати непорозуміння, коли дуже багато людей не знаходять себе у списках або коли вихідні дані написані із помилками. Всі решта проблем силами ТВК, ДВК та владою і штабами, в першу чергу штабі „Нашої України” (не принижуючи роль інших штабів) вирішені. Найбільшу стурбованість щодо готовності ДВК проявляв все-таки штаб „Нашої України”, оскільки він найбільше був зацікавлений у чесних і прозорих виборах”, ― зазначив народний депутат.
Він повідомив, що на кількох дільницях були спроби організувати т.зв. „карусель”, які вчасно були провалені. За словами Ярослава Кендзьора, спостерігачі спрацювали чітко і припинили спроби викрасти чисті бюлетні.
Спроби сфальсифікувати вибори спостерігались і у прийомі, коли у чистому бюлетні уже стояла крапка напроти прізвища Янукович. Нардеп вважає це „небезпечним проявом”.
„Якщо виборець не зауважить цієї крапки і проголосує за іншого кандидата, то потім комісія визнає ці бюлетні недійсними. Ми все-таки бачимо зусилля споганити вибори такими простенькими хитрощами, які можуть суттєво вплинути на результати виборів”, ― резюмував Ярослав Кендзьор.