Нардеп Ярослав Кендзьор висловився за скасування Львівського облвиконкому, оскільки останній виконав свою роль.
„Виконавчий комітет Львівської облради області, по суті, виконав свої функції упродовж тих днів, відколи він був сформований. Зараз виконавчий комітет, який, звичайно, у якійсь мірі вилазить за конституційне поле, повинен бути анульований. Найвищим політичним органом на Львівщині залишається Комітет національного порятунку на чолі з Петром Олійником, який буде в політичному плані координувати роботу обласної адміністрації. Найвищим представницьким органом була і залишається Львівська обласна рада. Адміністрація є легітимним господарським, виконавчим органом влади. У нас є призначений голова адміністрації – Сендега, його ніхто не знімав, і він виконує свої функції”, ― заявив „Контекст-медіа” Ярослав Кендзьор.
Ярослав Кендзьор відзначив, що немає жодної підстави відстороняти від виконання своїх обов’язків голову Львівської ОДА Олександра Сендегу.
„У зв’язку з тим, що Олександр Сендега, як офіційний, легітимний глава адміністрації області заявив про те, що він буде з народом і буде діяти в інтересах українського народу і в інтересах громади Львівщини і не буде виконувати злочинних розпоряджень влади на чолі з Кучмою і Януковичем, немає сенсу відстороняти Сендегу від виконання його обов’язків, адже нам дуже важливо залишитися у правовому, конституційному полі, щоб нам не тикали з Донецька, Луганська, що ми порушуємо Конституцію”, ― сказав Ярослав Кендзьор.
Як повідомляло агентство, 24 листопада Львівська облрада перейняла на себе функції виконавчої влади в області і утворила облвиконком. 26 листопада голова Львівської ОДА Олександр Сендега заявив, що не складає з себе функцій голови Львівської ОДА, яка продовжує працювати і відповідає за господарські питання в області. Тоді ж голова Львівської облради Михайло Сендак заявив. що якщо в понеділок виконком облради не приступить до роботи, то облрада звільнить призначених голову та першого заступника облвиконкому, відповідно Петра Олійника та Олега Канівця, із займаних посад.