Одразу кілька нардепів підтвердили, що їх викликають на допит до ДБР.

Про це пише "Радіо Свобода".

Депутатів Верховної Ради восьмого скликання викликають на допити до Державного бюро розслідувань через звернення Нестора Шуфрича та Василя Німченка про "захоплення влади в Україні".

Як повідомляється, йдеться про можливе незаконне подання на призначення Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра.

Депутат від групи «Відродження» Валерій Писаренко інформує, що частина депутатів вже почала отримувати повістки на допит у цій справі – на кінець серпня-початок вересня. І додає, що особисто ще не отримував.

Додамо, що провадження відкрито за зверненням народних депутатів Нестора Шуфрича та Василя Німченка. У ньому йдеться про те, що посадові особи, які займають особливо відповідальне становище в Україні, на думку парламентарів-заявників, зловживали службовим становищем та внесли подання на призначення прем'єр-міністра за відсутності коаліції у Верховній Раді.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що міністерства вже готують своєрідні послання наступним керівникам з інформацією про ситуацію в галузі та рекомендаціями щодо подальших дій.