Народну депутатку України від "Голосу" Наталію Піпу зловили на використанні "тітушок" під виглядом "обурених мешканців міста Винники".

Як відомо, віднедавна Піпа почала боротися із будівництвом дитячо-юнацького спортивного табору у місті Винники, що під Львовом. Для цього депутатка збирає акції протесту – як у самих Винниках, так і в соцмережах.

Тепер же користувачі мережі зафіксували акаунти, які регулярно залишають коментарі фактично під усіма дописами у "Фейсбуці", які стосуються згаданого будівництва — це Halyna Chesanuk, Irena Boychuk та Надія Мориквас.

Клікайте для збільшення фото

Як вдалося з’ясувати, усі троє користувачок лише вдають зі себе «стурбованих місцевих мешканців», адже реально проживають далеко від Винників. Так, Галина Чесанюк (вона ж — Галина Париняк) проживає на вул. Крушельницької (центр Львова, Галицький р-н), Ірина Бойчук — на вул. Золота (Шевченківський р-н), а Надія Мориквас — на вул. Сяйво (Левандівка, Залізничний р-н). PS: після публікації цієї інформації родичі Надії Мориквас повідомиои "Вголосу", що вона дійсно проживала на вул. Сяйво у Залізничному районі Львова, втім 10 років тому переїхала до Винників й нині абсолютно щиро бореться проти спорудження спортивної академії у Винниківському лісі.

Те, що акції протесту проти будівництва у Винниках, організовані Піпою, більше схожі на політичні розбірки, ніж на «захист інтересів громади», стало очевидно ще на засіданні у Львівській облраді 17 квітня.

Тоді Піпа прозвітувала в «Фейсбуці», як із боями прорвалася на таємне засідання щодо Винників, після чого з’ясувалося, що зустріч організувала сама Піпа. Камери телеканалу НТА зафіксували список учасників засідання, в якому ініціаторкою було названо Анну Филистин —помічницю нардепа Піпи (згідно з даними сайту Верховної Ради України).