Як інформує прес-служба депутата Верховної ради України Ярослава Дубневича, присутність нардепів не дозволила більшості проголосувати чужими картками за скандальні земельні питаня: щодо захоплення історичних будівель в Києві, таких як частина Андріївського узвозу, Пейзажна алея, землі під аркою Дружби Народів та інші історично та архітектурно важливі ділянки столиці України.

Народний депутат Ярослав Дубневич, що також був присутній на цій сесії відзначає, що саме присутність депутатів Верховної ради не дала можливість представникам більшості, голосуючи картками відсутніх депутатів, ухвалити скандальні рішення.

«Зайшовши в сесійну залу Київської міської ради, ми зайняли місця відсутніх депутатів і просто слідкували за тим, щоб усі голосували виключно за себе. Звичайно, що у представників провладної більшості одразу почалась паніка, адже вони зрозуміли, що сьогодні не вдасться протягнути свої шкурні питання. Вони все ж таки спробували це зробити, проте ми одразу це зупинили.

«Кнопкодави» одразу почали провокувати конфлікти, бійки. Коли головуюча побачила, що вирішити свої питання не вдасться, вона закрила сесію» , – розповів Ярослав Дубневич.

Депутат Верховної ради України, також, відзначив, що вважає події, що відбувались учора в сесійній залі Київміськради показовими для усієї України. «Депутати фракції «УДАРу» у Верховній раді продемонстрували, що надалі боротимуться з «кнопкодавством» і у Верховній раді, і в інших радах.

Адже саме це ганебне явище є причиною більшості скандальних та відверто злочинних рішень і Верховної ради (згадаймо, як за злочинні Харківські угоди голосувало більше голосів, аніж реально було представників більшості в сесійній залі), і інших рад. Саме тому ми розпочали війну з голосуванням чужими картками», – відзначив політик.

Окрім цього, позитивним наслідком візиту народний обранців до Київської міської ради Ярослав Дубневич вважає те, що вдалось зупинити розкрадання майна та землі громади Києва: «ще один аспект: ми вчора продемонстрували як повинна діяти спільна робота депутатів місцевої ради та народних депутатів. Спільними зусиллями нам вдалось зупинити беззаконня і продемонструвати усій Україні безсилля влади, коли змусити їх діяти за правилами».