«Народні депутати від «Батьківщини» відмовилися проводити засідання в присутності Анатолія Гриценка і зажадали, щоб він покинув засідання. Проти цього рішення не висловився жоден депутат. Присутні обурилися критичними висловлюваннями Гриценка на адресу Майдану і нарікали на його стійку нездатність до командної роботи і участь в інформаційних війнах проти власної фракції», – йдеться в заяві.

«Сьогодні фракція «Батьківщина» реалізувала давню мрію Яценюка і прийняла рішення – проводити засідання фракції без моєї участі. Радий за тих колег, хто зберіг обличчя і утримався від такого рішення», – написав Гриценко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, він має намір продовжувати робити те, що робив досі: «говорити колегам по опозиції правду, пропонувати рішення, які вважаю правильними і ефективними, спонукати до дій, замість імітації боротьби і загравання з владою».

Депутат підкреслив, що він не відчуває ні відчаю, ні подиву, ні образи.

Раніше Гриценко в Facebook написав, що на Майдані стало помітно менше людей. «Біля сцени 40-70, всього близько 100 чоловік вночі. Інші відпочивають у наметах і будівлях. Половина наметів, які знаходяться поза барикад на Хрещатику, пустують вже кілька тижнів поспіль, я їх давно пропонував прибрати, але Рада Майдану ніяк не прийме рішення», – зазначив він.