Про це повідомив народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

Юрій Михальчишин зазначив, що кожен із депутатів-свободівців вибрав по кілька комітетів, відповідно до профілю роботи в органах місцевого самоврядування, професійно-освітньої підготовки та спеціалізації.

«Особисто я висловив бажання працювати у комітеті з питань соціальної політики або по боротьбі із злочинністю. Міг би також працювати у бюджетному комітеті», – сказав Юрій Михальчишин.

Депутат Ірина Фаріон мала намір працювати у комітеті з питань освіти і науки, однак вагається між цим комітетом та комітетом з питань духовності і культури.

Нардеп Михайло Блавацький, «як завжди, на Львівщині очолював комісію з ефективного використання коштів, тому буде це продовжувати, незалежно від того, чи буде такий комітет, чи ні». «Свободівець» хотів би працювати у підкомітеті з фінансів та банківської діяльності, або по боротьбі з організованою корупцією та злочинністю, або «іншому цікавому комітеті».

Мажоритарник Андрій Тягнибок розповів, що провів низку зустрічей із своїми виборцями і «вони зійшлися на трьох комітетах: екологічний комітет, аграрний або комітет транспорту і зв’язку».

Фото Йосипа Марухняка