Про це інформує прес-служба депутата Верховної ради України Ярослава Дубневича.

У зверненні йдеться, що до них, звернулися представники підприємства Львівщини ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» з проханням вирішити проблему, яка у них виникла у зв'язку з блокуванням можливостей здійснити реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

«Згідно з інформацією, наданою нам представниками ТзОВ «Енергія-Новий Розділ», починаючи з 25 лютого 2013 року, при всіх спробах зареєструвати через Центральний портал прийому звітності «ДПС України» податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних у квитанціях зазначається, що: «документ не прийнято, помилка – місцезнаходження юридичної особи продавця товарів/послуг, вказане у документі не відповідає інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Представники ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» повідомили про те, що жодних змін у державного реєстратора щодо місцезнаходження підприємства не проводилось. Нам також повідомили, що перешкоджання роботі має вкрай негативні наслідки для роботи ТзОВ «Енергія-Новий Розділ».

Відсутність факту реєстрації платником податку – ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» (податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та порушення порядку заповнення податкової накладної, не дає права покупцю (товарів та послуг, котрі надає ТзОВ «Енергія-Новий Розділ») на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту. Наслідком таких дій може стати повне знищення підприємства», – вказують народні обранці.

У зверненні депутати повідомляють, що подібні проблеми зафіксовані також і на інших підприємствах Львівщини.

«У всіх перелічених підприємств є одна спільна риса, їх співвласником свого часу був народний депутат України Ярослав Дубневич, обраний по 120 мажоритарному округу на Львівщині. У будь-якому випадку, якщо має місце умисне блокування посадовими особами державної податкової служби України через Центральний портал прийому звітності «ДПС України» законних можливостей ТзОВ "Енергія-Новий Розділ" (код ЄДРПОУ 33525073) здійснювати реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, то такі дії носять ознаки злочину передбачених ч. 3 ст. 206 Кримінального Кодексу України», – наголошується в документі.

Відтак, депутати вимагають в міністра утворити робочу комісію з всебічного вивчення ситуації, що склалася у зв'язку з блокуванням роботи підприємства, та вжити невідкладних управлінських заходів з притягнення до відповідальності посадових осіб державної податкової служби України винних у перешкоджанні ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» здійснювати реєстрацію податкових накладних.

Під зверненням підписались народні депутати А. Парубій, Я. Гінка, Л. Котеляк, І. Васюник, М. Хміль, О. Канівець, В. Пазиняк.