Текст заяви:

«13 грудня 2012 року голосування у Верховній Раді України показало реальний розклад сил у  новообраному парламенті. Ми змогли чітко побачити хто є опозицією, хто з народних депутатів є незалежним і хто підтримує владу , а значить є членом провладної команди і бере на себе відповідальність за стан справ у країні, за політичні репресії, за відступ від європейського вектору розвитку, за те, що економіка України знаходиться у вкрай жахливому стані, за те що борги країни за останні два роки збільшилися більше ніж удвічі.

Дуже прикро, що серед тих, хто голосуванням поєднав себе зі збанкрутілою владою є і депутати, яких обрали волиняни: Степан Івахів, Ігор Єремеєв, Ігор Палиця та Сергій Мартиняк. Волиняни, підтримавши у своїй переважній більшості опозиційні сили, чітко висловили свою незгоду саме з такою політикою влади. Тому це ганебне голосування новообраних народних депутатів є зрадою інтересів мешканців нашого краю та обманом їх сподівань. Волинська обласна партійна організація ВО «Батьківщини» переконана, що волиняни зроблять висновки з цих та майбутніх голосувань у Верховній Раді і більше не дадуть себе ошукати обіцянками, від яких зрікаються у перший же день роботи парламенту».

Додамо, що вказані у заяві народні депутати – Степан Івахів, Ігор Єремеєв, Ігор Палиця та Сергій Мартиняк, здобули перемогу саме над кандидатами від ВО «Батьківщина» і зуміли пройти по округах, які за домовленостями між опозицією відійшли до квоти «Батьківщини». Така поразка кандидатів від «Батьківщини» на виборах стала передумовою для зміни обласного керівництва партії.