Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок зреагував на раптове підвищення цін на критично важливі товари й навів приклад США, де Дональд Трамп президентським указом заблокував цю можливість для спекулянтів.

Про це Тягнибок написав у своєму “Телеграм-каналі“.

“Мережа “АТБ” підвищила ціни на «борщовий набір» і товари першої необхідності. По деяких позиціях — відразу на 128%! Апарат ШВЛ, який кілька тижнів тому коштував 300 тис. грн, сьогодні вже 800 тис. грн. Те саме з рукавицями, марлями, антиспетичними засобами, медичними масками і респіраторами. Без них ні до громадського транспорту, ні до магазинів уже не пускають, а ціни виросли в десятки разів! Найпростіша двошарова медична маска — 20-25 грн, і то, якщо знайти пощастить. Хоча ще недавно партію респіраторів 3 класу, які захищають навіть від радіації, продали до Іспанії по 2 грн!!!

Міжнародні авіалінії України за добу до закриття кордону підняли вартість квитків у кілька разів (це поки польська компанія LOT організовувала чартери для доставки поляків додому за доступними цінами). А ще обіцяли повернути українцям гроші за скасовані через карантин рейси — і в результаті зупинили роботу з клієнтами.

Тим часом у США: президент Трамп видав указ проти підвищення цін на критично важливі товари та ліки. “Ми не дозволимо тим, хто спекулює життєво важливими запасами та підвищує ціни, завдати шкоди здоров’ю Америки в цей нужденний час”, – повідомила його речниця.

А де наша “гроза мародерів”? Де його “весняні посадки”? Де його “держава для людини”, “справедливість і рівність всіх перед законом”? Рано чи пізно біда мине — і народ це згадає. Згадає по прізвищах. І тих, хто на крові наживався, і тих, хто при владі їх прикривав”, – зазначив лідер націоналістів.