Балотуватися до Верховної Ради кандидати від НП будуть лише по мажоритарних округах. Партійний з’їзд затвердив 69 кандидатур.

Сам Володимир Литвин балотуватиметься на своїй батьківщині – Житомирщині. Це рішення Литвин пояснив 5-відсотковим бар’єром для партій, який, на думку Литвина, є зависоким.

На з’їзді були й теперішні депутати фракції Народної партії, які потрапили до виборчих списків Партії регіонів, зокрема Олег Зарубінський, Катерина Ващук та Ігор Шаров. Заяву про вихід з Народної партії вони написали, але допрацюють поточне скликання у рідній фракції.

Володимир Литвин, голова Верховної Ради: «Декільком нашим однопартійцям запропонували місця в списках. Я ставлюся до цього, як до можливості у такий спосіб підсилити позицію партії».

Олег Зарубінський пояснив своє рішення так: «Був запрошений до списку. Я буду не зайвим, як парламентар і законодавець у Верховній Раді наступного скликання. Фракція Народної партії існувала 5 років і буде існувати до останнього моменту, і жодна людина не вийде з цієї фракції».