Узагалі, це не компактний хетчбек а мікровен, третє покоління якого дебютувало ще в кінці 2008 року, передає Автоцентр. На відміну від двох своїх попередників, новинку готували не тільки на японський, але і на глобальний ринок. Насамперед Nissan Cube почали постачати до США.

Nissan Cube - досить компактна машина: завдовжки 3,89 м, завширшки 1,69 і м і заввишки 1,65 м, вирізняється своєю нестандартною зовнішністю. Інтегровані в решітку радіатора овальні фари, округлі бічні вікна і, звичайно ж, задня частина, з нестандартною для цього класу машин кришкою багажника, яка відкривається справа наліво. Cвітлотехніка розташована досить низько.

Досить оригінально виконаний і інтер'єр, зокрема приладова панель. Народний автомобіль комплектувався переважно 1,8-літровим бензиновим двигуном потужністю 122 к. с. і безступінчатою трансмісією - варіатором Nissan Xtronic CVT.

В Україні Nissan Cube досить рідкісний гість. Стару машину можна замовити зі США. Це автомобілі пізніх випусків - 2011 - 2013 рр. Вартість - від 4 тис. доларів.