Витратили сотні мільйонів гривень, порушили кримінальні справи, а проблему з відходами у місті досі не вирішили.

Хто закріпив за Львовом ганебний статус сміттєвої столиці?

Яка ситуація сьогодні із сміттєпереробним заводом, що його міський голова Львова Андрій Садовий обіцяє збудувати вже 14 років?

Не виносимо сміття з хати, а обговорюємо важливу проблему в ефірі Народне Толк-Шоу цього вівторка, 30 червня, о 19:15 в ефірі телеканалів НТА та 5-ий, а також у соцмережах проекту.

Шоу, з якого буде толк.

Львівське сміття подорожує, а ви – ні! Витратили сотні мільйонів гривень, порушили кримінальні справи, а проблему з відходами у місті досі не вирішили. Хто закріпив за Львовом ганебний статус сміттєвої столиці? Яка ситуація сьогодні із сміттєпереробним заводом, що його міський голова Львова Андрій Садовий обіцяє збудувати вже 14 років?YouTube ефір: https://youtu.be/cz2yQc9NCmk Не виносимо сміття з хати, а обговорюємо важливу проблему в ефірі Народне Толк-Шоу цього вівторка, 30 червня, о 19:15 в ефірі телеканалів НТА та 5-ий, а також у соцмережах проекту. Шоу, з якого буде толк.#Народне_толк_шоу #сміття #Садовий #політика_________________________________________________Підпишись на прямі ефіри:YouTube: www.youtube.com/c/NtaLvivUaFacebook: www.facebook.com/NTAchannel

Опубліковано Народне Толк-Шоу Вівторок, 30 червня 2020 р.