Народні обранці просять головного міліціонера країни терміново зупинити рейдерів, які силою захопили адміністрацію ринку «Привокзальний», і збирають з людей побори.

У зверненні, зокрема, йдеться: «26 лютого 2014 року, приблизно о 09 годин 30 хвилин, адміністративне приміщення, що розташоване за адресою: м. Львів, вул. А.Горської, 2 й належить ТОВ «ПРИВОКЗАЛЬЛНИЙ» РИНОК на підставі договору оренди, із застосуванням погрози й насильства, було захоплене організованою групою осіб з числа представників Руху «Автономний Опір» та окремих фізичних осіб, що здійснюють торгову діяльність на території Ринку «ПРИВОКЗАЛЬНИЙ». Ініціаторами фізичного захоплення виступили Кобзар Катерина Василівна, Сало Надія Миколаївна на чолі із Козловою Оксаною Василівною (яка не є підприємцем (торговцем), не здійснювала й не здійснює торгову діяльність на території Ринку «ПРИВОКЗАЛЬНОГО». 3 26 лютого 2014 року, працівники ТОВ «ПРИВОКЗАЛЬНИЙ» РИНОК не можуть потрапити на територію Ринку «ПРИВОКЗАЛЬНИЙ», до робочих кабінетів, особистих речей, що в них знаходяться».

Як зазначили народні депутати, станом на сьогодні рейдери далі незаконно перебувають у приміщенні і збирають з людей гроші нібито на оплату комунальних послуг. А також збурюють торговців, погрожують спалити майно ринку та Ратушу, якщо міська влада не розірве договір із легітимними власниками на користь новоствореного ними товариства - Підприємство «Ринок «Привокзальний», код ЄДРПОУ 39135226, керівник Гарбар Ігор Миколайович – член Всеукраїнської організації «Тризуб» імені Степана Бандери.

«Наведене є прямою ознакою класичної рейдерської схеми перейняття повноважень й речових прав на майно з однієї особи поза її волею із застосуванням тиску на іншу особу, - зазначають народні депутати. - З огляду на викладені вище обставини, просимо: 1) вжити заходів щодо припинення вказаних неправомірних дій, 2) дати правову оцінку вказаним діям на предмет наявності ознак кримінальних правопорушень та, за наявності передбачених законом підстав, притягнути винних осіб до відповідальності».

Під зверненням поставили свої підписи народні депутати України, члени об’єднання «Львівщина» Ігор Васюник, Михайло Хміль та Лідія Котеляк. Обранці пообіцяли, що триматимуть це питання на контролі та наполягатимуть на якнайшвидшому реагуванні Міністерства внутрішніх справ на це звернення.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий дав доручення врегулювати ситуацію на «Привокзальному», але рейдери з ринку не пішли