«2014 року погода буде мінливою і непередбачуваною. Як і в минулому сезоні, на нас чекає снігова зима, а ось весна і літо стануть віддзеркаленням 2013-го: весна буде дощовою, а літо спекотним», – прогнозують синоптики.

Як зазначає народний синоптик Валерій Некрасов, зима-2014 обіцяє бути затяжною, аж до кінця березня, але повторення торішнього снігопаду не буде. За його словами, холод почнеться з 11 січня. На Водохреща (19 січня) температура знизиться до 15 градусів. Пік холодів очікується 25 січня – до мінус 25 градусів, а з 3 лютого – до мінус 20 градусів. При цьому, розповідає Некрасов, березень буде холодним. А ось квітень, за прогнозом синоптика, буде єдиним по-справжньому весняним місяцем. В цілому весна буде дощовою, короткою і холодною: зі зливами і поступовим підвищенням температури.

Літо настане несподівано рано – вже першого травня буде так тепло, що можна відкривати купальний сезон, підкреслив Некрасов, додавши, що до кінця травня встановиться спека. Температура по Україні підніметься до 25-30 градусів. У липні середня температура становитиме 32 градуси, а у серпні часом підніматиметься до +40. Літо, за його словами, триватиме аж до жовтня.

Інший народний синоптик Леонід Горбань вважає, що аномально спекотного літа чекати не варто: «Можливо, в якісь дні температура і підніметься, але в середньому буде 25 градусів», – сказав Горбань.

Народні синоптики теж запевняють, що в 2014-у не буде особливих природних катаклізмів. Наступний рік пройде під знаком планети Сатурн. За словами нумеролога і астролога Лілії Романової, сам по собі Сатурн не здатний впливати на погоду, але в дні спалахів на Сонці він посилює дію магнітних бур на людину.

Джерело: Вести