Напередодні першого з’їзду НСНУ, який має відбутися 9 липня ц. р., Прес-центр НРУ поширив заяву. Наводимо її повнотекстово:

„Напередодні свого першого з’їзду одна з наймолодших народних партій „Народний Союз „Наша Україна” серйозно переймається власною долею - організацією, активом, ідеологією.

Кажуть про об’єднання з іншими партіями, влиття інших партій. Ідеологічну основу братимуть у Народного Руху. Наші побратими на з’їзді , певно, дещо корегуватимуть програмові засади з ліберальних на національно-демократичні.

Принаймні, голова виконкому НСНУ Юрій Єхануров переконаний, що „більшість рядових членів НРУ, як тільки ми відкриємо двері для широкого прийому в партію, будуть разом з нами”. Юрій Іванович в інтерв’ю „Главреду” високо оцінив наш статус. „Партія одна із найповажніших ,має доволі серйозний кадровий потенціал, традиції і головне – ім’я Вячеслава Чорновола”, - зазначив нашоукраїнець.

То може най Народний Союз вступає в Народний Рух?

Керівник апарату Центрального Проводу НРУ, заступник голови партії Василь Куйбіда на те зазначає: „Будемо раді бачити колег у наших лавах”.