Народний блок Литвина має в своєму розпорядженні інформацію про організацію масових акцій протесту 7 лютого в Києві.

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник голови блоку Ігор Єремеєв, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

Блок, за словами Еремеєва, має в своєму розпорядженні підтверджену інформацію про те, що деякі політичні сили мають намір привести 7 лютого під стіни Верховної Ради України більше 20 тисяч осіб з метою створення протистояння на початку роботи наступної сесії парламенту. Він також не виключає, що дана акція проводитиметься для того, щоб ВР відмінила ряд своїх попередніх рішень, зокрема, щодо відставки уряду.

Еремеєв також повідомив, що є дані про те, що в регіонах активно працюють кур'єри, які пропонують громадянам гроші за участь в цій акції. За його словами, зокрема, в Львівській і в Тернопільській областях з такими пропозиціями зверталися до членів Народної партії України, які і повідомили про це керівництву.

Відповідаючи на питання про те, які саме політичні сили займаються організацією цієї акції, Еремеєв заявив, що це провладні сили, при цьому не уточнивши, які саме.

У свою чергу, присутній на прес-конференції народний депутат Олег Зарубинський вважає, що якщо одна сторона виведе на акції протесту близько 20 тисяч людей, то з боку їх прихильників може бути адекватна реакція. Зарубинський прокоментував, що подібні дії - це шлях в нікуди і заявив про неприпустимість таких заходів.

Київ Прес Інформ