Народний депутат України Ігор Шурма вважає, що губернатор Львівщини мав би бути більш безстрашним.
„В мене є два враження стосовно Петра Олійника. З одного боку я задоволений, тому що він постійно наголошував, що забезпечить охорону та недоторканість всіх політичних опонентів, в тому числі СДПУ(О). Я думаю, що накінець-то припиняться зривання таблиць з офісів міських та районних комітетів СДПУ(О). Він дотримає свого слова. І друге: мене хвилюють його постійні ляки. Ми всі пам’ятаємо, що він постійно за щось переживав. Губернатору потрібно бути трохи більш безстрашним”, — зазначив Ігор Шурма.
Він також відзначив, що призначення Петра Олійника на посаду губернатора є логічним кроком з боку команди Віктора Ющенка.
„Це логічний крок з боку команди Віктора Ющенка, оскільки він очолював штаб. Але стосовно того, що він відповідає усім критеріям – потрібен час. Перш за все, повинна бути дотримана норма розділення бізнесу і влади. Петро Олійник останнім часом багато говорив, що він є вдалий бізнесмен. І я думаю, що він не зовсім відповідає нормі „Нове обличчя влади”, оскільки він свого часу був звільненим з посади секретаря міського КПУ Червонограда, він був мером Червонограда. Це не є нова постать”, — сказав Ігор Шурма.
Сьогодні під час засідання сесії ВРУ Юлію Тимошенко було призначено на посаду прем’єр-міністра. „За” проголосували 373 народні депутати. Президент України Віктор Ющенко підписав Указ про призначення.