2 серпня народний депутат України, голова Львівської крайової організації НРУ Ярослав Кендзьор взяв участь у пікетуванні Прилуцького міжрайонного відділу МВСУ, — повідомила прес-служба ЛКО НРУ.
Працівники Прилуцького міжрайонного відділу МВСУ затримали і ув’язнили голову Чернігівської крайової організації НРУ Віктора Лабазова.
За словами Ярослава Кендзьора, у пікеті взяло участь більше 100 представників різних політичних партій з усіх районів Чернігівщини.
Ярослав Кендзьор домігся зустрічі із ув’язненим.
„Затримання і ув’язнення Віктора Лабазова – свідчення того, яким чином влада і її представник Віктор Янукович сподіваються перемогти на президентських виборах”, — повідомила прес-служба ЛКО НРУ.
Напередодні затримання Віктор Лабазов отримав інформацію про те, що в державному педагогічному училищі ім. І. Франка діє передвиборчий штаб Віктора Януковича, та запросив у штаб працівників міліції зафіксувати порушення законодавства. Як стверджує прес-служба ЛКО НРУ, „працівники міліції замість того, щоб зафіксувати порушення законодавства, сфабрикували разом із працівниками штабу справу про хуліганські дії Віктора Лабазова, хоча у приміщенні штабу він був побитий”.
До захисту Віктора Лабазоваа підключились два адвокати. Місцеві активісти організували акції протесту та встановили намет з написом „Власність народного депутата Ярослава Кендзьора” біля Прилуцького міжрайонного відділу МВСУ.