Сьогодні Народний Рух України у Львові відзначив День незалежності, ― про це повідомив народний депутат України, голова ЛКО НРУ Ярослав Кензьор.
Представники Народного руху України поклали квіти до пам’ятників громадським діячам України Михайлу Грушевському, Тарасу Шевченку і В’ячеславу Чорноволу.
Участь у церемонії покладанні квітів взяли керівник штабу Віктора Ющенка у Львові Микола Горинь, голова Львівської обласної ради першого демократичного скликання Степан Давимука, довірена особа Віктора Ющенка у Львові Олександр Лемішко, Ярослав Кендзьор та ін..
„Ми не хотіли йти поруч із владою, тому що бачимо наскільки лицемірне святкування владою святкування сьогоднішнього свята. Ясна річ, я не можу повністю ототожнювати львівську владу із центральною владою. Однак це є представництво нинішньої Київської влади. Влада „здає” Україну по всіх статтях. І святкувати цю незалежність, коли вона „здає” Україну Росії ― це лицемірство і фарисейство. Ми не хочемо бути поруч із такою владою. Тому ми без феєрверків, без галасу поклали квіти тим, хто є стрижнем нашої духовності і державності”, ― зазначив Ярослав Кендзьор.
Загалом участь в акції взяло близько 50 учасників.