Харківські лікарі рятують життя 17-річного студента, який отримав потужний удар струмом. Розрядом майже в 30 тисяч вольт Микиту вразило, коли він хотів зістрибнути із залізничного мосту. Хлопець залишився живим, але зазнав 80% опіків тіла і травм.

Про це"> повідомляє «ТСН».

Хлопця вразило струмом на залізничному мосту через річку Оскіл у Куп’янську. На відпочинок Микита прийшов із друзями. Долаючи кількаметрову висоту, хлопець двічі зістрибнув із мосту у воду, а після – спробував видертися на самісіньку верхівку. 16-річна Вікторія, яка також була під час інциденту, каже, що від стрибка Микиту відмовляла вся компанія. Утім, товариш не послухався. Не зупинили хлопця й таблички про високу напругу.

Найімовірніше, Микита потрапив у зону електричної дуги, припускають науковці. Стан Микити – вкрай тяжкий. Він отримав 80% опіків тіла. Окрім тяжких і глибоких опіків, під час падіння хлопець отримав численні травми. «Має черепно-мозкову травму. Травму органів грудної клітки. Зараз стан хлопця оцінюється як украй тяжкий, але дихає самостійно», – каже лікар.

Додамо, що в Києві 13-річний хлопець невдало «проїхався» на даху електрички.